Miejski Rzecznik Konsumentów

Darmowe porady prawne - ruszyła Akcja Niebieski Parasol 2014 -

Increase Normal Decrease
opublikowany: Piątek, 19 Września 2014 - 14:36, mkarczewski

Krajowa Rada Radców Prawnych po raz czwarty organizuje akcję "Niebieski Parasol". Od 22 do 27 września w kilkuset miastach w Polsce będą udzielane porady całkowicie ZA DARMO!

Darmowe porady prawne - ruszyła Akcja Niebieski Parasol 2014 -

Hasłem przewodnim akcji jest "PRACA-RODZINA-BIZNES".

Porady będą udzielane nie tylko w 19 miastach –siedzibach Okręgowych Izb Radców Prawnych, ale w blisko 400 punktach na terenie całego kraju. Nie tylko aglomeracjach miejskich, ale także w miasteczkach powiatowych i mniejszych miejscowościach. Po raz pierwszy akcja ma charakter międzynarodowy, ponieważ porady będą udzielane także w Dublinie.

Osoby zainteresowane poradami powinny w miarę możliwości zabrać ze sobą dokumentację dotyczącą ich spraw, co pozwoli radcom prawnym na dokładniejsze zapoznanie się z problemem.

Poniżej artykułu znajduje się plik z adresami miejsc, w których będą udzielane porady. Zanim wybiorą się Państwo na poradę proszę sprawdzić w załączonym pliku czy wybranym punkcie uzyskają Państwo informacje z danej dziedziny prawa. Niektóre punkty wymagają telefonicznego umówienia terminu spotkania.

Źródło: http://www.niebieskiparasol.info/

1. 1.
    Miejsca udzielania porad
    (plik: miejsca_udzielania_porad19092014.pdf, rozmiar pliku: 272.37 KB)